Dziewicze tereny

Niewiele jest już miejsc na świecie, których nie dotknęła cywilizacja. Jednak nie trudno jest też znaleźć dziewicze tereny. Wystarczy wiedzieć jak i gdzie szukać. Karaiby to istny raj na ziemi. To tutaj egzotyczny klimat i skąpane w słońcu plaże ma się na wyciągnięcie ręki. Jednak niepowtarzalną atmosferę nadają temu miejscu nie tylko palmy, kokosy, bajeczne kwiaty i drinki z palemką.

Uroku wszystkiemu dodaje świadomość, że w niedalekiej odległości ma się tereny, do których nie dotarł jeszcze człowiek. Tereny, które nie zostały jeszcze zamieszkane, na których rozpościera się dzika roślinność i które zamieszkują dzikie zwierzęta. Już sama Dominikana udostępnia zwiedzającym tereny, które cieszą oko, ale i intrygują. Wodospady, rozlewiska, dżungle, a nawet bezludne wyspy to wcale nie jest rzadkość. W takich miejscach można się nawet zakochać i zechcieć zostać na dłużej. Z całą pewnością żaden wynalazek cywilizacji szybko tutaj nie zawita. Można się skryć przed całym światem, podziwiać okolice i kontemplować. Odpoczynek w takich odludnych terenach jest gwarantowany.

Jedno przemyślenie nt. „Dziewicze tereny

  1. Oglądałem Karaiby na filmie. Kolega z pracy był na wycieczce. Ładny film to świetna pamiątka z wycieczki. Polecał Karaiby. Były tam przepiękne wodospady. W sumie był również w jakiejś dżungli. Wycieczka trwała 14 dni. Nakręcił 3 godziny filmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *